باز هم درباره مسابقه طراحی بنر تبلیغاتی

| بدون نظر

سلام
عجیب است که ملت شهید پرور، کلی سوال برایشان پیش آمده است و این مسابقه را با این سوالاتشان دارند زیر سوال می‌برند!
باز هم توضیحاتی بیشتر در این رابطه!

چند تا مطلب رو باید عرض کنم:
1- اینکه اینی که من مطرح کردم، مسابقه است یا سفارش، زیاد برام مهم نیست. سفارش که قطعاً هست. من الان نزدیک به 3 ماه است که به کسانی که می‌شناختم، سفارش داده‌ام و هنوز از هیچ یک هیچ خبری نشده. گفتم لااقل یک همچین کاری بکنم بلکه به نتیجه برسم! ولی خب مسابقه هم هست. چون هر کسی باید بشینه و فکر کنه و یک ایده ناب به ذهنش بیاره. همینجوری الکی نشینه چهار تا آبجکت(!) کنار هم بچینه و تحویل بده! زیاد در بند عنوانش نیستم!
2- از خودم و سلیقه ام حرف زدم قبلاً. شما به همان وبلاگ آقای اولد فشن بروید، کلی سلیقه من دستتون میاد! از خیلی خیلی از تبلیغاتی که در انجا هست، خوشم اومده. مهم به نظر من در حال حاضر، ایده تبلیغیست نه سلیقه من. حتی احتمال اینکه از هیچ کدوم خوشم نیاد هم داده‌ام ولی به هر حال مثلاً یکی میگیره 8 یکی میگره 6، مسلماً 8 از 6 بهتر است و جناب 8 برنده جایزه چهارم می‌شود. حتی اگر من خوشم نیامده و در سایتم استفاده نکنمش!
3-من اگر در ذهن خودم ایده تبلیغی نابی داشتم، اولاً می‌رفتم در یک شرکت تبلیغاتی کار می کردم(!) ثانیاً همین ایده رو می‌دادم به یکی برام بزنه. ولی اینطوری هم نیست که هیچ هیچ ندونم. دو مثال میزنم، و چون این مثالها رو اینجا زده‌ام، دیگر کسی حق استفاده از این ایده‌‌ها رو نداره، مگر اینکه در یک مسابقه دیگری باشه!
کار من ارائه هر هفته یک پلن هوست به صورت ویژه است. نسبت به تمام شرکتهای هوستینگ مطرح فعلی در ایران، پلن ویژه متمایز است.
فرض کنید خطوط ویژه اتوبوس رانی را ! در یک ترافیک سنگین که تمام بنز و بی ام و و غیره‌ها توی ترافیک کلافه شده‌اند، یک اتوبوس معمولی ( و نه درب و داغون و قراضه) از مسیر ویژه حرکت می‌کند و به مقصد می‌رسد! "همیشه از ویژه‌ها استفاده کنید!" یا غذای ویژه سرآشپز! آدمها در رستوران همگی از غذای ویژه سرآشپز دارند غذا سفارش میدهند. "همیشه از ویژه ها استفاده کنید!"
4- ایراد گرفته‌اند که چرا داور (یعنی من) اولاً یک نفر است ثانیاً نفع مستقیم شخصی در این مسابقه دارد؟ ببینم، مگر من خودم در این مسابقه شرکت می‌کنم؟ درثانی، اینکه یک نفر به عنوان برنده اعلام شود، همیشه‌ی خدا پشت سر داوران حرف و حدیث بوده که به نفع گرفته و یک بشکه نفت گرفته و ... ربطی به من یا داوران ندارد!
من یک سفارشی داده‌ام. کسانی هستند که زحمت می‌کشند و طرح می‌زنند. من می گویم که اگر از طرح شما خوشم اومد، به شما جایزه‌ای پرداخت می‌کنم. این جایزه شاید همان دستمزد کار طراح باشد. با توجه به پرس و جوهایی که کردم، دستمزد طراحی یک بنر اینترنتی، با فلش، حداکثر 120 تومن است. خب من یک هوست ویژه رایگان یکساله هم در کنارش گذاشتم. بهش حالت مسابقه هم دادم بلکه تعداد نفرات بیشتری بیایند و شرکت کنند و بلکه من به یک بنر تبلیغاتی برسم! حالا اینها همگی چه ایراداتی دارند که ملت شهید پرور من را کشته اند، نمی‌دانم.
شما بگویید!

ارسال نظر

درباره این نوشته

این صفحه حاوی یک نوشته است که توسط علیرضا در 14 شهریور 1387 1:21 صبح منتشر شده است.

صرفاً برای آزمایش نوشته قبلی اين بلاگ بود

آزمایش دوم نوشته بعدی اين بلاگ است

نوشته های اخیر را می توانید در صفحه نخست مشاهده نمایید و یا به آرشیو مراجعه کنید تا تمامی نوشته ها را مشاهده کنید.

با قدرت مووبل تایپ 4.21-en